Rüyada hasta birinin hasta olduğunu görmek

Rüyada hasta birinin hasta olduğunu görmek konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine, yurtdışına gidileceğine, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada hasta birinin hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı şeylerin heyacanı yüzünden kendinizi aşırı yormanız olasıdır.

Rüyada hasta birinin hasta olduğunu görmek sahip olunan zenginliğin elde gideceğine, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine delalettir.

Rüyada hasta olan birinin hasta olduğunu görmek verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına delalettir.

Rüyada hasta birinin tekrar hasta olduğunu görmek önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, şansızlığın kırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü birinin hasta olduğunu görmek sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada birinin çok hasta olduğunu görmek bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin hasta olduğunu söylemesi dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin hasta olduğunu bilmek özellikle bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığı birinin hasta olduğunu görmek zevkli ve güzel hale geleceğine, hayırlı bir kalabalık oluşturacaklarına rüya sahibinin de o insan topluluğuna tabi olacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.