Rüyada hapse girmekten kurtulmak

Rüyada hapse girmekten kurtulmak duaların allah katında karşılığını bulacağına, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına inanılır.

Rüyada hapse girmekten kurtulmak gördüyseniz:

  • Başkalarına güvenerek hareket etmeyin, bazı şeyleri sizin yapmanız veya sizin başlatmanız önem taşıyor.

Rüyada hapse girmekten kurtulmak içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, çekilen hasretin biteceğine delalet eder.

Rüyada katil olmak hapse girmekten korkmak kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine inanılır.

Rüyada hapse girmekten kaçmak manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük başarılara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada hapse girmekten korkmak sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine delalet eder.

Rüyada cezaevine girmekten korkmak başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ilişkiye girmekten vazgeçmek anne babanın birbirine düşeceğine, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada suya girmekten korkmak uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine inanılır.

Rüyada biriyle ilişkiye girmekten vazgeçmek konfor içinde yaşayacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments