Rüyada hamur yuvarlamak

Rüyada hamur yuvarlamak yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, borcunu ödeyeceğine, eşlerin boşanacağına, malının, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamur yuvarlamak gördüyseniz:

  • Eski bir tanıdığınızla bir ilişkiye başlamanız sizi uzlaşmacı bir konuma taşıyabilir.

Rüyada hamur yoğurmak hamur görmek yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına inanılır.

Rüyada çiğ hamur dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, başarılı bir kişi olunacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamur tartmak üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, şansının da döneceğine inanılır.

Rüyada hamur işi vermek hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, işlerinin yolunda gideceğine, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada un ve hamur görmek hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, huzurlu günler geçirileceğine yorulur.

Rüyada tepside hamur içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına yorulur.

Rüyada hamur işi çalmak bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamur karıştırmak kısa bir süre de olsa çaresiz ve eli kolu bağlı oturmak zorunda kalacağına, kendisini sorgulama gereği duyacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments