Rüyada hamile olan birinin hamile olduğunu görmek

Rüyada hamile olan birinin hamile olduğunu görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, stresinin çoğalacağına, kişinin çok istediği bir dileğinden vazgeçerek, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine delalettir.

Rüyada hamile olan birinin hamile olduğunu gördüyseniz:

  • Her ne kadar olaylar istendiği gibi gitmese de, moralinizi bozmak yerine, diğerlerine moral veriyor olma rolüne geçmenizde fayda var.

Rüyada hamile olan birinin hamile olduğunu görmek çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada bekar olan birinin hamile olduğunu görmek çok büyük bir işe girileceğine, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına alamet eder.

Rüyada hamile olan birinin hamile olmadığını görmek kazancının günden güne azalacağına, hayırlı kararlar alacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile olan birinin kızı olduğunu görmek sevilen kişilerle aranın bozulacağına, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile olan birinin adet olduğunu görmek güzel bir haber almaya, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine işarettir.

Rüyada hamile olan birinin erkek çocuğu olduğunu görmek ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına tabir olunur.

Rüyada hamile olan birinin adet olduğunu görmesi onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evli olan birinin hamile olduğunu görmek işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments