Rüyada hamile kadının

Rüyada hamile kadının maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, işlerinin tersine dönüp, maddi zarara uğrayacağına, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına delalettir.

Rüyada hamile kadının gördüyseniz:

  • Pişman olacağınız şeyler söyleyebilirsiniz, dikkatli cümleler kurun.

Rüyada hamile olmadığı halde hamile olduğunu görmek zahmet verecek işlerin sona ereceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine yorulur.

Rüyada hamile olan birinin hamile olduğunu görmek tartışmaların tatlıya bağlanacağına, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına işarettir.

Rüyada hamile olmayan birinin kendini hamile görmesi geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada hamile kadının tekrar hamile olduğunu görmek işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, insanlardan çeşitli tepkiler alabileceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamile kadının hamile kadın görmesi ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu görüp hamile kalanlar huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına yorulur.

Rüyada hamile olmayan bir kadını hamile görmek huzurlu hissedileceğine, mubah olmayan yollara sapacağına tabir olunur.

Rüyada hamile olmayan kişiyi hamile görmek sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments