Rüyada hamile kadının kusması

Rüyada hamile kadının kusması elinin de bolluk göreceğine, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, hayal kırıklığı yaşamayacağına, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada hamile kadının kusması gördüyseniz:

  • Gerekli detayları gözden geçirerek çevrenizde gerçekte ne olup bittiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Rüyada hamile kadının tekrar hamile olduğunu görmek iş hayatında büyük hezimetler alacağına, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine inanılır.

Rüyada hamile kadının hamile kadın görmesi güzelliklere rast gelineceğine,vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine yorulur.

Rüyada hamile bir kadının hamile olduğunu görmek kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, mutluluğunun zedeleneceğine işarettir.

Rüyada hamile kadının hamile olduğunu görmek yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile kadının sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamile kadının doğurması bir fitne çıkarmaya, rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada dul kadının hamile kalması aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına işaret eder.

Rüyada hamile bir kadının ata binmesi allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments