Rüyada hamile kadının hamile kadın görmesi

Rüyada hamile kadının hamile kadın görmesi iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, düşmanlarınızın size zarar verebileceğine, dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına, yeni bir ev alınacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, bol bol hayır duası alınacağına, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine işarettir.

Rüyada hamile kadının hamile kadın görmesi gördüyseniz:

  • Sonra davranışlarınız oldukça belirgin bir şekilde asabileşebilir.

Rüyada hamile kadının hamile kadın görmesi herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının tekrar hamile olduğunu görmek arkasının daha sağlam hale geleceğine, iş konusunda bir ortaklık kuracağına tabir olunur.

Rüyada hamile kadının hamile olduğunu görmek hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına bunun da kendisini huzursuz edeceğine, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile bir kadının hamile olduğunu görmek içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, tüm keyfinin kaçacağına işarettir.

Rüyada hamile kadının hamile olmadığını görmek saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına yorulur.

Rüyada hamile kadının başkasını hamile görmesi daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine, yani insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile kadının kendini hamile görmesi rahat ve huzurlu olunacağına, endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının hamile görmesi yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments