Rüyada hamile kadının diş çektirmesi

Rüyada hamile kadının diş çektirmesi çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına, tecrübe edinirken can sıkıntısı yaşansa da elde edilen bilgilerin çok değerli olacağına, geçim derdinin biteceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada hamile kadının diş çektirmesi gördüyseniz:

  • Şimdilik sabırlı olmalısınız.

Rüyada hamile kadının tekrar hamile olduğunu görmek esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına işarettir.

Rüyada hamile kadının hamile kadın görmesi hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamile bir kadının hamile olduğunu görmek deyim yerindeyse paranın pul olacağına, önemli bir şahsiyet olacağına rivayet eder.

Rüyada hamile kadının hamile olduğunu görmek yapılan hataların telafi edileceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, eğer bu durum başarılı olursa rüya sahibi ile tanıdığı arasında çok büyük bir bağ kurulacağına işarettir.

Rüyada hamile kadının çiğ et görmesi borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile kadının süt içmesi çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına, işlerinin hafifleyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına işaret eder.

Rüyada hamile kadının gül koklaması hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments