Rüyada hamile kadının araba sürmesi

Rüyada hamile kadının araba sürmesi sakınılan bir şeye nazar değeceğine, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, sahip olunan zenginliğin elde gideceğine, güzelliklere rast gelineceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına, bu iş sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, pek çok kişinin size imrenerek bakacağına, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada hamile kadının araba sürmesi gördüyseniz:

  • Diplomatik yolları kullanırsanız karlı çıkarsınız.

Rüyada hamile kadının araba sürmesi yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına, hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının tekrar hamile olduğunu görmek insanları hak yoluna çağıracağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, yaşanan güzel olayların çok geride kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının hamile kadın görmesi rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine tabir olunur.

Rüyada hamile kadının hamile olduğunu görmek kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına da vesile olacağına, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile bir kadının hamile olduğunu görmek çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına işarettir.

Rüyada hamile kadının böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, içinin de rahat edeceğine inanılır.

Rüyada hamile kadının diş çektirmesi eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, hayırlı bir kısmetle tanışacağına tabir olunur.

Rüyada hamile kadının et görmesi suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments