Rüyada hamile bir kadının mavi elbise giymesi

Rüyada hamile bir kadının mavi elbise giymesi yapılan işin bol kazanç getireceğine, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, işlerin aksamayacağına, şöhretli biri olunacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına yorulur.

Rüyada hamile bir kadının mavi elbise giymesi gördüyseniz:

  • Çevrenize karşı uyumsuz davranışlarınız olabilir.

Rüyada hamile bir kadının mavi elbise giymesi düşmanlarla beraber oturmaya, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının mavi elbise giymesi bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile kadının elbise giymesi büyük bir işe kavuşacağına, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine işaret eder.

Rüyada hamile kadının mavi giymesi sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada kadının mavi elbise giydiğini görmek yıkılacağına, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile kadının sarı elbise giymesi mesleğinde atılım yapacağına, istenmeyen bir yolculuğa alamet etmektedir.

Rüyada hamile birinin mavi elbise giymesi çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadının mavi elbise giymesi üzüleceğine, ağlayacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments