Rüyada hamile bir kadının domates görmesi

Rüyada hamile bir kadının domates görmesi yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve rüya sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine rivayet eder.

Rüyada hamile bir kadının domates görmesi gördüyseniz:

  • Sizi aşırı harcamalara iten veya bazı şeyleri hafife almanıza neden olan kişiler olabilir.

Rüyada hamile bir kadının domates görmesi ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, önünü açacağına inanılır.

Rüyada hamile kadının domates görmesi hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, kendisini ailesine vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile kadının domates yemesi girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına tabir olunur.

Rüyada hamile kadının tekrar hamile olduğunu görmek büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının hamile kadın görmesi hastalıkların biteceğine, gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına inanılır.

Rüyada hamile birinin domates görmesi yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, kişiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadının hamile olduğunu görmek kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile bir kadının hamile olduğunu görmek kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine ve insanlardan uzak bir yaşam sürmeye başlayacağına alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

4 thoughts on “Rüyada hamile bir kadının domates görmesi

  1. Ruyada hamile kadinin domatez elma salatalik uzum görmesi çocuğun erkek mi kızmı ne anlamını istiyorum lutfen

  2. 3 aylık hamileyim rüyamda büyük derenin kenarında bir sürü domates var toplayıp yiyorum ilerliyorum toplamaya devam ediyorum sonra sarı ağzı açık bir yılan görüyorum önümde başta fark etmiyorum sonra fark edince kaçıyorum

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.