Rüyada güzel bir gün

Rüyada güzel bir gün günbegün kötüleşeceğine, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, eğlenceli günler geçirileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, güçten düşeceğine, yorulacağına, sevinçten gözyaşı dökeceğine ve sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına yorulur.

Rüyada güzel bir gün gördüyseniz:

  • Uzun vadeli bazı plan ya da amaçlarınız için atağa geçebilir veya bir hamle yapabilirsiniz.

Rüyada güzel bir yer daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına, çıkış yolları bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada güzel bir gün rüya sahibinin de yüzünün güleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine alamet eder.

Rüyada güzel bir evi temizlemek eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine alamet eder.

Rüyada güzel kadın ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada güzel çay görmek kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kafam güzel huzurlu bir insan olacağına, kötü kimselerin ağına düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada güzel bakmak üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına işarettir.

Rüyada çok güzel olduğunu sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, onun yasaklarını çiğneyeceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments