Rüyada güvercin yumurtası toplamak

Rüyada güvercin yumurtası toplamak helal lokma yiyeceğine, zorlukların bir anda biteceğine, sevdikleri ile birlikte çok büyük bir sorun yaratmadan ortada kavuşacağına, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına ve kazanç elde edileceğine, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına delalet etmektedir.

Rüyada güvercin yumurtası toplamak gördüyseniz:

  • İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler olabilir.

Rüyada güvercin ve güvercin yumurtası görmek fakirlik ve yokluk göreceğine, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına yorulur.

Rüyada beyaz güvercin yumurtası bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine delalettir.

Rüyada güvercin yumurtası toplamak yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada güvercin yumurtası kırıldığını görmek uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada büyük güvercin yumurtası görmek iflasın eşiğine geleceğine, gereksiz bir harcama yapılacağına delalettir.

Rüyada güvercin yumurtası görmek diyadinnet yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına inanılır.

Rüyada iki tane güvercin yumurtası görmek bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına, bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine işaret eder.

Rüyada güvercin yuvası ve yumurtası görmek çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments