Rüyada gözlük tamir ettirmek

Rüyada gözlük tamir ettirmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, boş kuruntularla uğraşacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözlük tamir ettirmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda kendinizi kontrol etmeye veya durdurmaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada gözlük tamir ettirmek karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözlük tamir etmek yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözlük üstüne gözlük takmak beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, kişinin allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına yorulur.

Rüyada gözlük takmak kişinin huzurunu kaçıracak pek çok olayın gerçekleşeceğine ve hayatın kontrolden çıkacağına, sevinçli bir haber alınacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada gözlük ihya almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına inanılır.

Rüyada gözlük değiştirmek sıkıntılarının son bulacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözlük kırılması tatsız durumların yaşanacağına ve bu yüzden başın derde gireceğine, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada gözlük kırmak kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, iyi halini yitireceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments