Rüyada gözlük değiştirmek

Rüyada gözlük değiştirmek yanlış yollardan döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, işlerin düzene gireceğine ve eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, kısa süre içinde yalnız kalınacağına işaret eder.

Rüyada gözlük değiştirmek gördüyseniz:

  • konularda mükemmel anlaşmalar söz konusu olabilir.

Rüyada gözlük üstüne gözlük takmak yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözlük kırılması yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, üzüntülerinin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gözlük takmak hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gözlük yanması girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına işaret eder.

Rüyada gözlük ihya tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine, asla harama bulaşmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gözlük kırmak zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada gözlük seçmek hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine delalettir.

Rüyada gözlük yenilemek maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments