Rüyada gözde yağ bezesi görmek

Rüyada gözde yağ bezesi görmek rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, sorunların biteceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine delalet eder.

Rüyada gözde yağ bezesi gördüyseniz:

  • Çabalarınızın karşılıksız kalmadığını görerek sevinebilirsiniz.

Rüyada gözde yağ bezesi görmek kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına delalet eder.

Rüyada yağ bezesi çıkarmak atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına rivayet eder.

Rüyada vücudundan yağ bezesi çıkması güzel zamanlar geçireceğine, iflas edeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, düzeninin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayakta yağ bezesi görmek kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, hayatı boyunca da şansın hep böyle devam edeceğine işaret eder.

Rüyada büyük yağ bezesi sıkmak rahat bir hayat süreceğine, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına inanılır.

Rüyada yüzde yağ bezesi görmek yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına işarettir.

Rüyada kolunda yağ bezesi görmek huzursuz geçen günlerin biteceğine, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamur bezesi yapmak şansının hep açık olacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hikmet Görgen

Rüyada sol gözümden çapak siler ken beraberinde hafif sarımsı yağ kütlesinin avucuma gelmesi, eyvah gözüm aktı diyerek yataktan fırladım..ben çok rüya görmem yada hatırlamam..ilginiz için teşekkürler 🙏🏻❤️