Rüyada gölge olmak

Rüyada gölge olmak kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek, ardından konu üzerinde düşünüleceğine, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, kendi işinin başına geçeceğine alamet eder.

Rüyada gölge olmak gördüyseniz:

  • Maddi başlıklı konularda diyaloglar artıyor.

Rüyada gölge aramak maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine, işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine tabir olunur.

Rüyada saç gölge yaptırmak büyük bir mala sahip olacağına, hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada gölge olmak geçimini rahat şekilde sağlayacağına, eş, dost ya da akrabalardan birine verilen sözlerin parasal sorunlar yaşanması yüzünden ödenemeyeceğine delalet eder.

Rüyada aynada gölge görmek başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gölge görüp korkmak kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olan kimselerin varlığına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karanlık bir gölge görmek büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine işarettir.

Rüyada gökyüzünde gölge görmek sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, zorlukların biteceğine, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine yorulur.

Rüyada gölge görmek eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments