Rüyada gökyüzünde birden çok ay görmek

Rüyada gökyüzünde birden çok ay görmek düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, kötü bir duruma düşüleceğine, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına, çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına rivayet eder.

Rüyada gökyüzünde birden çok ay gördüyseniz:

  • Gizli hareket etmenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada gökyüzünde birden çok ay görmek kazancının azalmayacağına, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına inanılır.

Rüyada gökyüzünde birden fazla ay görmek birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine yorulur.

Rüyada gökyüzünde birden fazla dolunay görmek işlerinin kısa zamanda açılacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine işarettir.

Rüyada gökyüzünde birden fazla uçak görmek kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada gökyüzünde koşmak içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına inanılır.

Rüyada gökyüzünde bulunmak sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada gökyüzünde taş görmek anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına işarettir.

Rüyada gökyüzünde iki ay görmek gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, mutluluğun ve kazancın azalacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments