Rüyada gökten buz kütlesi düştü

Rüyada gökten buz kütlesi düştü ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine, neşenin yerine geleceğine, çok büyük sıkıntılar çekileceğine, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, ün yapmayı başaracağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine inanılır.

Rüyada gökten buz kütlesi düştü gördüyseniz:

  • İlerlemenizi sağlayacak adımlar atmalısınız.

Rüyada gökten buz kütlesi düştü hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına delalet eder.

Rüyada kar kütlesi düşmesi girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada büyük bir su kütlesi görmek hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kar kütlesi görmek başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına yorulur.

Rüyada büyük buz kütlesi görmek tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük su kütlesi görmek hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada su kütlesi görmek çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine yorulur.

Rüyada denizde buz kütlesi görmek heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Halil

Karanlık bir yerde oturuyordum 10 20 metre üzerime ay geldi bu ayın üzerine yine gök yüzünden su gütlesi getirip üzerine dökyürüyorum sonra buz kütlesi getirdim bu kütle önce kendi üzerimde durdu sonra ayın üzerine düştü ortaya rengarenk yuvarlak bir görüntü çıktı

Pembegül

Gökyüzünden büyük buz kütleleri düşüyor eşim ile Yanyana duruyorken sela sesleri duyuyoruz dünyanın sonunun geldiğini düşünüyorum eşimle birlikte hemen rükuya eğilip şahadet ediyoruz.

asya

Rüyamda;
Önce bir kaç yıldızın kaydığını görüp dilek diliyorum. sonra bütün yıldızlar kaymaya başlıyor. ben iki çocuğumu da alıp toplanma yerine sığınıyorum . iş yerimden ve mahallemden insanlarda vardı orada. herkes panik halindeydi. Sonra gökyüzünden buz kütleleri yağmaya başladı evlerin ve insanların üzerine baya hasar veriyordu evler yıkılıyordu ve ben o an kıyametin koptuğunu düşünüyorum ve çocuklarımı nasıl koruyabilirim korkusuyla uyandım.

asya

çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için

Veli

Rüyamda ;
Mahallemde yürüyordum, birden göğe baktım ve sanki dünyaya ozon tabakası yerıne buz tabakası sarmış gibi ve irili ufaklı bu tabaka kırılmaya başlıyordu üzerimize, üstümüze düşmesin diye ordan oraya kaçışıyorduk.