Rüyada göğsüne para saklamak

Rüyada göğsüne para saklamak çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, sahip olduğu kılları sattığını gören kişinin de allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, sorunların sürekli artacağına, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada göğsüne para saklamak gördüyseniz:

  • Elinize geçecek bilgiler veya alacağınız haberler uzun vadeli planlarınızın seyri üzerinde etkili olabilir.

Rüyada göğsüne para saklamak malının ve aşının da çoğalacağına, kazancının çoğalacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada göğsüne para koymak elinin de bollaşacağına, allah’a dua edeceğine tabir olunur.

Rüyada göğsüne yatmak çok büyük bir proje ortaya koyacağına ve böylece uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu işi hayata geçireceğine, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada göğsüne süt inmesi büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına, şansının artacağına işaret eder.

Rüyada göğsüne bakmak elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına alamet eder.

Rüyada göğsüne ellenmesi emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, ilerledikçe ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada bir erkeğin göğsüne dokunması rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada göğsüne bıçak saplanması hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments