Rüyada göbeğinden yaralanmak

Rüyada göbeğinden yaralanmak eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, mal ve varlık sahibi olacağına, rakiplerinin üzüleceğine, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, yükünün hafifleyeceğine, içinin rahatlayacağına, rahatlığa erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada göbeğinden yaralanmak gördüyseniz:

  • Başkalarının hatalı görüşlerini veya yanlışlarını kabul etmek zorunda değilsiniz.

Rüyada göbeğinden su çıkması aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, aile hayatında sevinileceğine rivayet eder.

Rüyada göbeğinden öpülmek yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine yorulur.

Rüyada göbeğinden yaralanmak sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, bu sayede işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, işi ile gündeme geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada göbeğinden kıl koparmak sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada göbeğinden kan aldırmak kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine işarettir.

Rüyada göbeğinden bıçaklanmak isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada göbeğinden bir şey çıkması gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, işlerinin kısa zamanda açılacağına delalettir.

Rüyada göbeğinden su fışkırması maddi gücünün azalacağına, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments