Rüyada göbeğinde fıtık görmek

Rüyada göbeğinde fıtık görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, güzel günler geçireceğine, ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine işaret eder.

Rüyada göbeğinde fıtık gördüyseniz:

  • Geçmişin geride kalması gerekiyor.

Rüyada göbeğinde fıtık görmek kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine işaret eder.

Rüyada fıtık olduğunu öğrenmek kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine yorulur.

Rüyada fıtık ameliyatı olmak ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada göbekte fıtık görmek uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine yorulur.

Rüyada fıtık ameliyat olmak kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada göbeğinde kıl çıktığını görmek borçlanılacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine işarettir.

Rüyada göbeğinde piercing görmek hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine işaret eder.

Rüyada göbeğinde yılan görmek zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, yaşanan bir olaydan fazlasıyla etkilenmek yüzünden sosyal ilişkilerini askıya alacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments