Rüyada giydiğin çorabın yırtılması

Rüyada giydiğin çorabın yırtılması maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine, boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, bir sebeple hiç olmayacak bazı durumlar ile karşılaşacağına, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, fırsatların heba edileceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, zorlukların giderileceğine rivayet eder.

Rüyada giydiğin çorabın yırtılması gördüyseniz:

  • İnsanları kendilerinden korumak zordur.

Rüyada giydiğin çorabın yırtılması işlerinden de geri kalacağına, mal mülk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada giydiğin ayakkabının yırtılması büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine yorulur.

Rüyada giydiğin gelinliğin yırtılması makamının tehlikeye gireceğine, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine yorulur.

Rüyada giydiğin ayakkabıyı giymek çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, dine ve allah’a yakınlaşacağına yorulur.

Rüyada giydiğin elbisenin yırtılması olumsuz olaylarla karşılaşacağına, çok büyük zorluklar çekeceğine, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada giydiğin pantolonun büyük gelmesi emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine delalettir.

Rüyada çorabın çalınması çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine delalet eder.

Rüyada çorabın ıslanması kısmetinin açılacağına, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments