Rüyada geniş merdivenden çıkmak

Rüyada geniş merdivenden çıkmak ana baba duası alınacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, rüya sahibinin kadın olması halinde de evde sözü geçen kimse olacağına, zararlarını telafi edeceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada geniş merdivenden çıkmak gördüyseniz:

  • İş birliklerinizi, ilişkilerinizi veya ortaklıklarınızı geliştirmek için çaba sarf edebilirsiniz.

Rüyada geniş merdivenden çıkmak çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada geniş merdivenden inmek zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına işarettir.

Rüyada geniş oda günah işlemekten korunacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların allah katında kabul edileceğine, kötü gününden de geri duracağına alamet eder.

Rüyada geniş yol doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada geniş ev yeni kapılar açılacağına, hastalıklarını yeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada geniş ev görmek özellikle ailesi ile kavga eden kişinin bundan sonra da akrabaları ile arasındaki ilişkiyi düzeltemeyeceğine, müjdeli haberler alınacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada geniş bir oda görmek sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada geniş bir yer görmek sevilen bir kişi ile yaşanan bir tatsızlığı düzeltmek için geç kalındığına, ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments