Rüyada gelin duvağı takmak

Rüyada gelin duvağı takmak kötü kimselerin ağına düşeceğine, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, herkesin rahat edeceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, iş hayatında başarılı olmaya, hızlanacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gelin duvağı takmak gördüyseniz:

  • Ciddi bir organizyon ya da iş birliği hayatınıza yeni seçenekler sunabilir.

Rüyada gelin duvağı takmak hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine, sorunun giderilmesi için çok büyük tavizler verileceğine işaret eder.

Rüyada gelin duvağı dikmek ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı gelin duvağı takmak başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine delalet eder.

Rüyada siyah gelin duvağı görmek kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada duvağı kapalı gelin görmek kudret ve destek olacağına, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelin duvaği görmek sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, ancak allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada başında gelin duvağı görmek tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada gelin duvağı taktığını görmek hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments