Rüyada gelin ayakkabısı giymek

Rüyada gelin ayakkabısı giymek hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine, el attığı birçok işte zarar edeceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına, kişinin davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gelin ayakkabısı giymek gördüyseniz:

  • En detaycı veya yetkili mercii bile çalışmalarınızı ayakta alkışlayabilir.

Rüyada gelin ayakkabısı hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gelin ayakkabısı seçmek düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, hastalanacağına, üzüleceğine delalet eder.

Rüyada gelin ayakkabısı giymek kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına inanılır.

Rüyada gelin ayakkabisi aramak yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada pembe gelin ayakkabısı görmek karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kırmızı gelin ayakkabısı görmek kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada gelin ayakkabısı bakmak sıkıntılarını atlatacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, galibiyetlerinin de çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelin ayakkabısı görmek işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments