Rüyada geç kalmak korkusu

Rüyada geç kalmak korkusu atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, onlarla iyi geçim halinde olacağına, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, bedeninin de iyileşeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına yorulmaktadır.

Rüyada geç kalmak korkusu gördüyseniz:

  • Maddi konularda alışılmışın dışında davranışlar içinde olacaksınız.Memnuniyetsizlik gösteriyorsunuz.

Rüyada bir işe geç kalmak illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine delalettir.

Rüyada eve geç kalmak müjdeli bir haber alacağına, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rahat bir nefes alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kel kalmak diyanet yeni hobiler edinileceğine, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada dershaneye geç kalmak rızkının ve kazancının bollaşacağına, yaşama olan inancını tazeleyeceğine rivayet eder.

Rüyada kısmen kel kalmak çok büyük bir üzüntü duyacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine tabir olunur.

Rüyada geziye geç kalmak büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada bir mağarada kalmak bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, hayallerinin de yarım kalacağına tabir olunur.

Rüyada kel kalmak ne demek yeterli kimse haline geleceğine, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine ve aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments