Rüyada flama taşımak

Rüyada flama taşımak maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, planların boşa gideceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada flama taşımak gördüyseniz:

  • Ufak girişimlerin olumlu geri dönüşleri olabilir.

Rüyada flama taşımak maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi flama sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bayrak flama görmek böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine işaret eder.

Rüyada mavi flama görmek ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada flama görmek insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada askeri flama taşımak işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments