Rüyada fasulye

Rüyada fasulye zorlanacağına, çok zor günler geçirileceğine, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine, kişinin eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, kötü günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada fasulye gördüyseniz:

  • Maddi açıdan cazip gibi görünen koşullara detaycı yaklaşmamanız durumunda kayıplar söz konusu olabilir.

Rüyada fasulye kuru fasulye görmek deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada fasulye görmek kuru fasulye mutluluk verici olayların yaşanacağına, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada fasulye görmek yeşil fasulye rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, lüksünün artacağına işarettir.

Rüyada fasulye imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına yorulur.

Rüyada kuru fasulye şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada iç fasulye görmek işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada çiğ fasulye yemek önünü açacağına, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada fasulye fidesi kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, işlerini toparlayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments