Rüyada farelerin birbirini yemesi

Rüyada farelerin birbirini yemesi manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, ömrünüz boyunca elinizi attığınız her işte çok başarılı ve çok mutlu olacağınıza, allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, bunun da rüya sahibine sorun olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, her zaman evlatlarına destek olacağına, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada farelerin birbirini yemesi gördüyseniz:

  • Planladığınız işlerden başkalarına pek bahsetmeyecek, düşüncelerinizi açığa çıkartmayacaksınız.

Rüyada farelerin birbirini yemesi büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına inanılır.

Rüyada eve farelerin girdiğini görmek yüksek moral sahibi olunacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada farelerin gezdiğini görmek uzun bir süre zorluk çekileceğine, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada farelerin uçtuğunu görmek sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, sorunların çözüm bulacağına rivayet eder.

Rüyada farelerin kavga ettiğini görmek kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada farelerin dans ettiğini görmek üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eve farelerin girmesi alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve çok rahat şartlarda yaşayacağına inanılır.

Rüyada farelerin ısırması hayal kırıklığına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments