Rüyada faça atmak

Rüyada faça atmak büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına ve uzun zamandan beri ters giden işlerinin düzeleceğine, komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, eline büyük fırsatlar geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada faça atmak gördüyseniz:

  • Maddi bir dayanak olmasa da sezgilerinizle anlayabileceğiniz iyilikler yakındır.

Rüyada faça izi görmek kendisine yeni kısmetler sunacağına, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada faça atmak kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada koluna faça atmak bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kolda faça görmek kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada kendi koluna faça atmak ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine nadiren de iş kaynaklı sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzüne faça atılması projelerinin ve fikirlerinin istediği beğeniyi görmeyeceğine, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendine faça atmak iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada sağ kola faça atmak devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments