Rüyada evin su alması

Rüyada evin su alması kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, eşlerinin kapanacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına işarettir.

Rüyada evin su alması gördüyseniz:

  • Stresi azaltma çabasında olabilir, size baskı uygulamaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada evin içindeyken evin yıkılması maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine işarettir.

Rüyada boş evin yıkılması gönül gözüyle olan biteni değerlendiren rüya sahibinin kendisi için en doğru olanı yapacağına, kişinin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir evin duvarını daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada bir evin taranması hidayete ermeyi de başaracağına, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evin yıkılmaması özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin gözetlenmesi kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada evin alt üst olması kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına işarettir.

Rüyada evin penceresi yok şansının ve bahtının açılacağına, rakiplerin orada burada çeşitli yalanlar söyleyeceklerine, bu yalanların ardından aile içine nifak tohumları ekileceğine alamet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.