Rüyada evin genişlemesi

Rüyada evin genişlemesi takdir toplayacak işler yapacağına, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, çok kötü durumlara ve istenmeyen zararlara engel olacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, artık daha dikkatli davranacağına, artık tamamen ümitsizliğe kapılacağına, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına delalettir.

Rüyada evin genişlemesi gördüyseniz:

  • Maddi ya da fiziki düzenlemeler yapabilirsiniz.

Rüyada evin içindeyken evin yıkılması böylece daha büyük adımlar atılacağına, bir sebeple çok zorlanacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir evin kurşunlanması moralinin, keyfinin kaçacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada evin islenmesi sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına alamet eder.

Rüyada evin su alması darda kalacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, üzüleceğine, bazı kayıplar olabileceğine rivayet eder.

Rüyada evin pis olması enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, bu sayede hep dinç ve genç kalacağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına yorulur.

Rüyada evin kurtlanması allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine, zor ve kötü günlerden geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir evin cökmesi çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına işaret eder.

Rüyada evin buzlanması elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, durgunlaşacağına işaret etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.