Rüyada evi temizleyen birini görmek

Rüyada evi temizleyen birini görmek başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, yoluna pek çok engelin çıkacağına, kendisini korumaya alacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, yeni arkadaşlıklar kurulacağına rivayet eder.

Rüyada evi temizleyen birini gördüyseniz:

  • Yeni planlar ya da yöntemler için gerekli çalışmaları yaparken etraftaki kişileri hoş tutmayı da unutmamanız gerekiyor.

Rüyada evi temizleyen birini görmek rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Rüyada dışkı temizleyen birini görmek hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tuvalet temizleyen birini görmek çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada balık temizleyen birini görmek kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, bu iş yüzünden bir sağlık sorunu yaşanacağına delalettir.

Rüyada kulak temizleyen birini görmek işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına alamet etmektedir.

Rüyada mutfak temizleyen birini görmek iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına delalettir.

Rüyada bebek altı temizleyen birini görmek sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve hayırlı bir evlada sahip olacağına inanılır.

Rüyada işkembe temizleyen birini görmek iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, aksine işe neredeyse köstek olacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.