Rüyada eve kolonya dökmek

Rüyada eve kolonya dökmek mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, hafifleyeceğine, mutlu olacağına, iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, kısa süre içinde engelleneceğine, bu işle ilgili olarak bazı yalan haberler çıkarılacağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına işaret eder.

Rüyada eve kolonya dökmek gördüyseniz:

  • Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız ya da uzlaşmacı olmanız pek çok olayın su gibi ilerlemesini sağlayabilir.

Rüyada kolonya içmek her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına işaret eder.

Rüyada kolonya çalmak yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına delalettir.

Rüyada eve kolonya dökmek düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, her zaman çok üzgün olacağına işarettir.

Rüyada kolonya yakmak yalan ve riyayla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, sevdiği insanların olacağına yorulmaktadır.

Rüyada vücuda kolonya sürmek sıkıntıların ve stresin son bulacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, ayağa kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüze kolonya görmek bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin kolonya getirmesi yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, düşmanların çok üzüleceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada eline kolonya dökülmesi yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.