Rüyada ev kapısının değişmesi

Rüyada ev kapısının değişmesi gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ev kapısının değişmesi gördüyseniz:

  • Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

Rüyada ev kapısının değişmesi hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada oda kapısının kapanmaması zor zamanların çok eskide kalacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ev kapısının açılması ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada balkon kapısının açılması bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine ve yaşadığı rahatsızlıktan bir an önce kurtulacağına, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına alamet eder.

Rüyada ev kapısının yerinden çıkması mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına yorulur.

Rüyada evin kapısının uçması sevdiği birine hediye alacağına, insanlara öncülük edeceğine inanılır.

Rüyada gök kapısının açıldığını görmek yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evin dış kapısının kapanmaması uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, şansının ve kısmetinin kapanacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments