Rüyada ev duvarının çökmesi

Rüyada ev duvarının çökmesi sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına, verdiği emeklerin heba olacağına, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine işarettir.

Rüyada ev duvarının çökmesi gördüyseniz:

  • Hedeflerinize ulaşmak üzere tüm gücünüzle ilerleyin, çok yakında zafer sizi bekliyor.

Rüyada oda duvarının çatlaması çok eğleneceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, şansının ve kısmetinin de açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvarının yıkılması hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, tatsızlıkların yaşanacağına, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına inanılır.

Rüyada ev duvarının çökmesi ruhen güzelleşeceğine, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evin duvarının uçması sahip olacağı itibar ve zenginlik sayesinde de her zaman ayrıcalık ve özel muamele göreceğine, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine ve personelle ilgili istenmeyen bir durumun ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada işyerinin duvarının yıkılması kötü hastalıkların iyileşeceğine, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin dış duvarının çatlaması üzüntülerin sona ereceğine, yeni bir eve taşınılacağına tabir olunur.

Rüyada evin ön duvarının yıkılması hayra ve esenliğe, hakkını savunamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin duvarının yan yatması çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.