Rüyada ev çatısı yanması

Rüyada ev çatısı yanması basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, rahmetin ve allah’ın lütuflarının yağacağına tabir olunur.

Rüyada ev çatısı yanması gördüyseniz:

  • Öfkeli çıkışlar aksi tepkilere neden olabilir.

Rüyada ev çatısı karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine işarettir.

Rüyada ev çatısı yanması işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, işlerinin günden güne azalacağına tabir olunur.

Rüyada ev çatısı onarmak kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına delalettir.

Rüyada ev çatısı yıkıldığını görmek borçların biteceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, çok umut bağladığı bir işten yaşayacağı hayal kırıklığı neticesinde hala dik durmaya çalışacağına yorulur.

Rüyada çatısı akan ev görmek yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına delalettir.

Rüyada çatısı yıkılmış ev görmek bir bebek sahibi olacağına, ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada evin çatısı yanması yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine işaret eder.

Rüyada yeni ev çatısı görmek sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments