Rüyada eteğin uçuşması

Rüyada eteğin uçuşması yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, ömür boyu süreceğine, deyim yerindeyse rüyayı gören kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, malvarlığının artacağına, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sarsılacağına işaret etmektedir.

Rüyada eteğin uçuşması gördüyseniz:

  • Kazananı belli olmayacak tartışma veya ortamların içine girebilirsiniz.

Rüyada eteğin ıslanması çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına yorulur.

Rüyada eteğin bol gelmesi yapılan ahlaksız davranışlara, onunla yaşamını birleştireceğine delalet eder.

Rüyada eteğin uçuşması sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, allah yolunda ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada eteğin kısa gelmesi işlerde aksilikler yaşanacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eteğin kaybolması sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eteğin yanması mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada rüzgardan eteğin açılması rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada eteğin kısa olması her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments