Rüyada eski telefon almak

Rüyada eski telefon almak haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, daima zinde ve genç kalacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına rivayet eder.

Rüyada eski telefon almak gördüyseniz:

  • Belli iş birlikleriniz veya özel yaşamınızla bağlantılı işleriniz sıkıntılı bir seyir izlemeye başladıysa çok fazla üzerine gitmemelisiniz.

Rüyada eski telefon kullanmak tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına, rahatının ve gelirinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski telefon almak elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, yanlış kararlar vereceğine tabir olunur.

Rüyada eski kırık telefon görmek ayrılmış olanların kavuşacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına ve sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliden telefon almak hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye telefon açmak güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle telefon konuşmak insanlar arasında yüceleceğine, borçlanılacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin telefon numarasını görmek hak yolunda hayır işleri yapacağına, işlerin de yolunda gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliden telefon numarası almak evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, paslı bir çiviye basabileceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments