Rüyada eski silah almak

Rüyada eski silah almak dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine, yükünün hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski silah almak gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda yaratıcı fikirleriniz var.

Rüyada eski silah almak allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin silah çekmesi çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye silah çekmek hayırlı bir sürece girileceğine, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana silah sıkması işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski eşinin silah sıktığını görmek işe giren herkesin kalkınacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına işaret eder.

Rüyada eski kocasının elinde silah görmek ailevi meselelerde tarafsız davranacağına, eğlenceli günler yaşayacağına delalettir.

Rüyada eski silah bulmak ufkunun açılacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silah görmek silah sesi duymak eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, kazancının günden güne çok artacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.