Rüyada eski sevgiliye çelme takmak

Rüyada eski sevgiliye çelme takmak moralini ve neşesini kaybedeceğine, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, olayın ağız münakaşasına varacağına, çok gereksiz ve yanlış atılımların yapılacağına, parasının, malının ve aşının da çoğalacağına, kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, büyük zararlar getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye çelme takmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişileri evinizle ilgili konularda istediklerinizi yapmaya ikna edebilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliye çelme takmak yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine ve aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına, tüm gözleri üzerinde toplayacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin çelme takması sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyada çelme ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına rivayet eder.

Rüyada çelme takılması amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye el sallamak değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye opusmek ona kavuşacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye laf sokmak büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliye bal yedirmek manevi olarak da yıpranacağına, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.