Rüyada eski sevgilinin yüzüme bakmaması

Rüyada eski sevgilinin yüzüme bakmaması kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, hikmete kavuşacağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, az çalışarak çok gezeceğine, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, çalışmalarının yarıda kalacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin yüzüme bakmaması gördüyseniz:

  • Bağlılığınız karşılıksız kalmayacak.

Rüyada eski sevgilinin yüzüme bakmaması yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilimin yüzüme dokunması evinde ve işinde yardımcıları olacağına, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilim yüzüme bakmadı yüzlerin asılacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin yüzüme bakmaması yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilim yüzüme bile bakmıyor ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin yüzüme işemesi düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, ferahlığa çıkılacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına işarettir.

Rüyada yüzüme krem sürmek bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin yüzüme dokunması daha iyi yerlere geleceğine, gözünü para hırsı bürüyeceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Bir yorum “Rüyada eski sevgilinin yüzüme bakmaması

  1. Bosanmis oldugum esim beni farkedip gorup geldigimi gorunce hemen ordan karsiya saklaniyor eline cep telefonu alip kulagina koyuyor bende pesinden gidip goruyorum beni gormemezlikten geliyor bende durup yuzune bakiyorum ama o hic bakmiyor sonra ben geliyorum sonra ben yuzumu ceviriyorum fark ediyorum bu sefer o benim yuzume bakiyor

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.