Rüyada eski sevgilinin başarılı olduğunu görmek

Rüyada eski sevgilinin başarılı olduğunu görmek huzur kaçıran olayların sona ereceğine, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına, en pahalı evlerde oturacağına, büyük bir borcun altına gireceğine, hastalandıktan sonra aklının başına geleceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, psikolojinizi düzeltecek gelişmelere, verilen  sözlerin tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin başarılı olduğunu gördüyseniz:

  • Sanatsal, estetik, finansal ya da romantik başlıklardaki konular ön plana çıkıyor.

Rüyada eski sevgilinin başarılı olduğunu görmek kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada oğlunun başarılı olduğunu görmek çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine ve uzlaşmaya yaklaşmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada okulda başarılı olduğunu görmek ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine alamet eder.

Rüyada bir sınavda başarılı olduğunu görmek sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine delalet eder.

Rüyada kızımın başarılı olduğunu görmek aile içindeki huzurun kaçacağına, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada derslerde başarılı olduğunu görmek kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine delalet eder.

Rüyada birinin başarılı olduğunu görmek çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin öldüğünü görmek maddi konularda zayıf düşeceğine, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments