Rüyada eski sevgilinin ablasıyla konuşmak

Rüyada eski sevgilinin ablasıyla konuşmak çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar bu kişiye yardım etmeye devam edeceğine, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların, giderileceğine, her zaman hak ettiğini alacağına, hayırlı bir işe adım atılacağına, bu iş sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin ablasıyla konuşmak gördüyseniz:

  • Her durumda uyanık olmalı gerekeni yapmalısınız.

Rüyada eski sevgilinin ablasıyla konuşmak hayallerini gerçekleştireceğine, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin ablasıyla tanışmak güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin ablasıyla tartışmak spor yapmaya başlanılacağına, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin ablasıyla telefonda konuşmak bolluğun ve bereketin artacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin ablasıyla kavga etmek ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin ablasıyla tartışmak aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, uzun süreden beri ödenen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi ablasıyla görmek insanlara ilim irfan aşılayacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada sevgilinin ablasıyla kavga etmek huzurunun yerinde olacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emine

Merhaba ben rüyamda bi evde eski sevgilimin ablasını gördüm ve o evede taşınıyor ve evi falan temizliyorduk ablasına o nerde diye sorduğumda ise aşağıda pencereyi tamir ediyo diyo ve bende onun yanına gidiyorum. Yorumlar mısınız?

Canan

Rüyamda eski sevgilimin ablasının beni görüntülü aradığını ve şaşırmamın ardından telefonu açıp konuştuğumu gördüm bu ne anlama geliyor

Adeliya

Ben rüyamda eski sevgilomin ablasiyla konuşuyordum, elindede abisinin telefonu vardı ve o beni orda abisinin telefonu ile aradi ,Bu ne anlama geliyor.Eski sevgilimle barış varmı?

Sema

Rüyadan eski sevgilimin ablasıyla karşılaşıyoruz ve sohbet ediyoruz güzelce .sonra eski sevgilimi aramak istiyorum ama bir sevgilisi olduğunu düşünmeye başlıyorum ve vazgeciyorum