Rüyada eski sevgilim beni öpüyordu

Rüyada eski sevgilim beni öpüyordu yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına, mutlu günlerin yakında olduğuna, sorunlardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilim beni öpüyordu gördüyseniz:

  • Fikir münakaşalarına açıksınız.

Rüyada eski sevgilim beni aldatması işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, makamından olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilim beni terketti adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, muradına eremeyeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilim beni engellemiş sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilim beni kiskandi ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, gittiği yolda yalnız kalacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilim beni arıyordu daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, makamının sürekli yükseleceğine, ün sahibi olacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilim beni öpüyordu ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilim beni affetti işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilim beni kovalıyordu bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments