Rüyada eski sevgiliden mesaj almak

Rüyada eski sevgiliden mesaj almak sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, başının derde gireceğine ve sıkıntı içinde yaşayacağına, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliden mesaj almak gördüyseniz:

  • Gerekli gereksiz maddi yardımlar söz konusu olabilir.

Rüyada eski sevgiliden mesaj almak ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına, bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada eski sevgiliden güzel mesaj almak aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliden mesaj gelmesi ne anlama gelir kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, hayırlı bir işe iştirak edileceğine yorulur.

Rüyada eski sevgiliden mesaj görmek moralini ve neşesini kaybedeceğine, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliden mesaj beklemek yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgiliden güzel mesaj gelmesi hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, üzgün ve hasta olacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliden telefona mesaj geldiğini görmek eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliden mesaj bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine, birçok sıkıntıya iyi geleceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments