Rüyada eski sevgili ile fotoğrafını görmek

Rüyada eski sevgili ile fotoğrafını görmek beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine, istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, girilen işlerde şansın yüksek olacağına, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına işarettir.

Rüyada eski sevgili ile fotoğrafını gördüyseniz:

  • Kendi hak ya da ihtiyaçlarınız için sesinizi çıkartmanız gerekiyor.

Rüyada eski sevgili ile fotoğrafını görmek zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına işarettir.

Rüyada eski sevgili fotoğrafını görmek sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin fotoğrafını beğenmek elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine işaret eder.

Rüyada eski arkadaşın fotoğrafını görmek sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle fotoğrafını görmek sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin kızla fotoğrafını görmek hak yolundan ayrılacağına, çok daha rahatsız edici durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin annesinin fotoğrafını görmek bilgin ve usta kişi haline geleceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle birlikte fotoğrafını görmek itibar göreceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments