Rüyada eski müdürle tartışmak

Rüyada eski müdürle tartışmak yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, bilge ve alim kimse haline geleceğine, işlerin günden güne daha da artacağına,  hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına işaret eder.

Rüyada eski müdürle tartışmak gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalar ya da üzerinde uzlaşılması gereken konularda dikkatli hareket etmelisiniz.

Rüyada eski müdürle tartışmak çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski müdürle öpüşmek eğlenceli zamanlar geçireceğine, güzel ve olumlu haberler alacağına, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada eski müdürle el sıkışmak çekilen hasretin biteceğine, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine ve çok büyük maddi zararlara uğranacağına işaret eder.

Rüyada eski müdürle sarılmak bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, insanların afiyet bulacağına yorulur.

Rüyada eski müdürle kavga etmek içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, yılmayacağına işaret eder.

Rüyada eski müdürle telefonda konuşmak atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, darlık çektiği günlerini unutacağına rivayet eder.

Rüyada eski müdürle yemek yemek çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, işine dört elle sarılacağına işarettir.

Rüyada eski müdürle tokalaşmak elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, doğru haber almaya işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments