Rüyada eski kocaya kızmak

Rüyada eski kocaya kızmak keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski kocaya kızmak gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, karşı cins ilişkilerinizde devamlı taviz vermeniz yüzünden karşınızdaki kimseyi iyice şımartmış olabilirsiniz.

Rüyada eski kocaya bağırmak kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski kocaya kızmak çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, mevkilerinin yüksek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski kocaya yemek hazırlamak kazancının katbekat artacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine inanılır.

Rüyada eski kocaya sitem etmek endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, kazancının hiç azalmayacağına işaret eder.

Rüyada eski kocaya su vermek işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, büyük bir umutsuzluk duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski kocaya sarılmak kötü kişilerle karşılaşacağına, üstün başarılar alacağına işarettir.

Rüyada eski kocaya yemek vermek çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski kocaya beddua etmek yalnız hissetmeye, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.